متین طلایی

درباره متین طلایی

متین طلایی هستم، کارشناس کامپیوتر نرم افزار از دانشگاه علم و فرهنگ. از ابتدای ورود به دانشگاه مجذوب دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی محتوا شدم. پس از اتمام دوره تحصیل وارد شرکت های بازاریابی و فروش شدم، تجربه خود در زمینه تبلیغات را افزایش دادم و پس از چند سال، شرکتی را به نام راش وب برای انجام پروژه های دیجیتال مارکتینگ، سئو، تولید محتوا و طراحی سایت، هم چنین با هدف کارآفرینی ثبت کردم. 5 سالی هست که با پربازدید ترین سایت های فارسی زبان همکاری برای کسب درآمد از وبسایتشان داشته ام. تجربه تولید، انتشار و اجرای انواع تبلیغات در فضای وب، بصورت بنری، کلیکی، شبکه های اجتماعی، رپورتاژ آگهی و ... را در طی این مدت کسب کردم و ایجاد کمپین های فروش و بازاریابی انواع رسانه جزو تجربه هایی است که به سختی بدست آورده ام، قصد دارم تا با انتشار مقاله های مفید در راش وب، شما را با تجربیاتم آشنا کنم.

لیست مقالات

معیارهای سنجش عملکرد در سئو چیست؟
10 شهریور 1398

چه معیارها و ملاک هایی برای بررسی رشد و موفقیت در سئو سایت در اختیار داریم؟

  • 494
هزینه های طراحی سایت و تبلیغات اینترنتی چقدر است؟
29 خرداد 1398

برآورد هزینه های طراحی سایت، تبلیغات اینترنتی، سئو و بهینه سازی و تولید محتوا برای وبسایت چگونه است؟

  • 379
ربات خزنده گوگل چیست؟
26 خرداد 1398

ربات های خزنده گوگل را بشناسیم و نحوه رفتارشان با محتوای سایت را بررسی کنیم.

  • 1143
استراتژی گوگل برای دادن جواب های سریع Google Answer Box
17 اردیبهشت 1398

جعبه جواب گوگل چیست؟ google answer box چطور پاسخ کاربران را می یابد؟ چطور وبسایت خود را برای دیده شدن در کادر پاسخ گوگل بهینه کنیم؟

  • 509
ده دلیل برای کار کردن در گوگل
15 اردیبهشت 1398

گوگل برترین شرکت برای کارمندان در دنیا است و امکانات بسیاری برای آن ها فراهم می کند. با ما همراه باشید تا بررسی کنیم کار در گوگل چه مزایایی می تواند داشته باشد؟

  • 741
گراف دانش | راه حل گوگل برای ارائه جواب و نه صرفا لینک
27 اسفند 1397

گراف دانش گوگل چیست؟ knowledge graph گوگل چطور به یادگیری و درک بیشتر موتور جستجو کمک می کند، آیا باعث کاهش ورودی وبسایت ها نمی شود؟

  • 965